Polska rządzi

The Poland Times

Polak 04.03.2021

Kable światłowodowe

Polecane: balala.pl

Światłowód to bardzo dobry typ telefonu i telewizji kablowej.

Operatorzy telekomunikacyjni coraz częściej używają kabli światłowodowych

Ten typ kabla jest przesyłany za pomocą specjalnych fal radiowych, zwanych mikrofalami.

Częstotliwość transmitowanej wiązki jest równa częstotliwości pola magnetycznego. Tak więc w przypadku światłowodów występuje silne pole elektromagnetyczne, aw przypadku zwykłych linii telefonicznych nie ma pola elektromagnetycznego.

Siła pola elektrycznego zależy od fizycznych właściwości kabla światłowodowego. Kabel szczególnie dobrej jakości posiada wysoki współczynnik tarcia statycznego i dynamicznego, dzięki czemu jest trwalszy i łatwiejszy w utrzymaniu.

Wysokiej jakości kable światłowodowe należy podłączać do zwykłych telefonów lub linii telewizji kablowej, tj. o średnicy mniejszej niż 1 mm, aby poprawić odbiór.

O jakości i trwałości kabli światłowodowych decyduje producent. Urządzenia o takiej jakości są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia.

Kabel należy owinąć cienką folią, w przypadku zwykłych linii telefonicznych o grubości od jednego do kilku centymetrów.

Kable światłowodowe są bardzo łatwe do podłączenia. Składają się z powłoki z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są odporne na korozję.

Najlepszej jakości kable mają standardowe złącze, czyli wystający element, podklejony silikonowym klejem, przechodzący przez kabel do naszych kabli.

Oto porównanie jakości usług kablowych i telefonów wykonanych na łączach światłowodowych:

1. Koszt usługi:

Światłowód powinien kosztować ok. 55 zł za godzinę, az reguły kabel telefoniczny kosztuje ok. 85 zł za godzinę.

2. Czas usługi:

W przypadku zwykłej usługi kablowej zajmuje to około 5-7 dni roboczych. Jednak nasza firma kablowa ma specjalną umowę z przedstawicielem firmy telekomunikacyjnej w pobliżu miejsca, w którym wykonywany jest kabel, który poinformuje nas o rozpoczęciu i zakończeniu procesu wypożyczenia kabla.

3. Wniosek:

Naprawdę łatwo było kupić abonament światłowodowy i kablowy. Wystarczy, że wydrukujesz odpowiednią reklamę znalezioną w internecie np. Na stronie firmy, a następnie zarejestrujesz się w telewizji kablowej, która jest oferowana na określony czas i w atrakcyjnej cenie.

Warto poszukać dobrego dostawcy telewizji kablowej, bo są między innymi takie oferty: usatoday.eu, nbn.com.pl, sitrep.com.pl, a nasz operator telewizji kablowej ma pakiet za 179 zł miesięcznie za kolejne 89 euro, czyli łącznie 583 zł miesięcznie.

Sprawdź szczegóły oferty dostępnych pakietów telewizyjnych na https://www.kuriermix.

Polecane: Ciekawe wiadomości RSS

Polecane: Kliknij tutaj

Tagi: kabli światłowodowe linii kable hdmi 4k kable rozruchowe kable