Polska rządzi

The Poland Times

Polak 15.02.2021

- przyszłość popkultury

Polecane: opieka seniora z dojazdem

Muzyka i fotografia - czy staną się jedną z najpiękniejszych branż artystycznych?

Czy miłość do zdjęć i filmów skończy się wraz z przejściem na emeryturę? Trudno powiedzieć. Zarówno przemysł muzyczny, jak i fotograficzny są w pełnym rozkwicie.

  • Muzyka - The Beatles, Prince, Carly, R.E.M.
  • Fotografia - Lord, Gaga, Nelly
  • Czy nasz ulubiony artysta przeżyje czy umrze?
  • Czy ktoś lubi lub nie lubi celebrytów?
  • Czy kiedykolwiek sami zostaniemy artystami?
  • Czy kiedykolwiek będziemy sławni?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Zdaję sobie sprawę, że aby być sławnym, to stracić dzieciństwo, ale myślę, że dla niektórych jest to możliwe, a nawet pożądane. Mówi się, że bycie sławnym w żadnym wypadku nie jest niemożliwe, ale czy jest to w jakikolwiek sposób droga do jeszcze większej sławy?

Kim naprawdę możemy być?

Być może można powiedzieć, że to niezależna branża i do tej pory, mimo licznych programów telewizyjnych i koncertów, nikt nie myślał o zrobieniu z tego kariery. Wszystko to oznacza, że ​​jedyne, co zrobiliśmy, to zapisanie się do pracy, której nigdy nie wykonamy.

Jak zostać artystą?

Oczywiście są to pytania, z którymi miałem do czynienia wiele razy. Uważam jednak, że aby być artystą, trzeba włożyć w to naprawdę dużo wysiłku i odnieść w tym sukces. Niemożliwe jest zrobienie wszystkiego od razu, bez względu na to, jak ekscytujące wydają się teraz podejmowane zadania i projekty. Po sukcesie pozostaje tylko pytanie, jak sobie z tym poradzić.

Byłem zwykłym studentem.

Jednak była to niezła podróż. Przede wszystkim musiałeś uporać się z odrzuceniem moich przyjaciół i mojego miejsca pracy. Pracowałem jako prywatny kontrahent dla firmy, więc nie mogłem wyjechać z kraju bez wizy. Miałem też do czynienia z trudną sytuacją związaną z opuszczeniem rodziny, ponieważ mieszkałem w tym samym domu, co pracodawca. To było niezwykle stresujące i dość samotne.

Przetrwałem, ale czułem, że zmarnowałem całe życie. Postanowiłem sam uporać się z sytuacją, więc złożyłem podanie o stypendium uniwersyteckie i zostałem przyjęty do konserwatorium. Nie był to duży problem, bo uczelnia zadbała o wszystko za mnie (poza tym, że musiałem przejść kurs, żeby móc pracować jako architekt wnętrz).

Zacząłem pracować jako projektant wnętrz i miałem wiele obowiązków, do których nie byłem przyzwyczajony. Miałem cały czas i chciałem jak najlepiej wykorzystać swój czas, dlatego postanowiłem połączyć swoje doświadczenie z edukacją, aby moi podopieczni na moim kursie projektowania wnętrz dowiedzieli się jak najwięcej o tym, co powinien wiedzieć architekt wnętrz i jak to zrobić. Byłem w wyjątkowo stresującej sytuacji, dlatego postanowiłem, że moi uczniowie wykorzystają moje doświadczenie i wiedzę na temat zawodu architekta wnętrz.

Moje zajęcia dobiegły końca, ale nie miałem pojęcia, kogo wybrać na projektanta wnętrz. Zadzwoniłem do moich przyjaciół i zapytałem ich, kto według nich jest wart podjęcia tej pracy. Żaden z nich nie mógł polecić jednej konkretnej osoby.

Polecane: darmowe zdjęcia

Tagi: wnętrz miałem